Week van Gebed

Zondagavond 20 januari start de Week van Gebed voor de eenheid van de christenen om 19.00 uur in De Poort. In die week wordt er elke dag een avondgebed gebeden, elke avond in een andere kerk. Het materiaal voor de Week van Gebed 2019 is deze keer voorbereid door christenen uit Indonesiƫ. Het thema luidt: Recht voor ogen. Als centrale tekst uit de Bijbel is gekozen voor Deuteronomium 16: 10-20. In dit hoofdstuk gaan voorschriften van God over festiviteiten als vanzelf over in de opdracht om rechters aan te stellen en niets anders te zoeken dan het recht. Dat zal een feest zijn!

De doordeweekse avondgebeden beginnen om 19.30 uur en vinden als volgt plaats:
maandag 21 januari: Samenwerkingsgemeente, Witte Kerkje, Prinsessestraat 1
dinsdag 22 januari: Pauluskerk, Ruishornlaan 33
woensdag 23 januari: St Agathakerk, Heereweg 273
donderdag 24 januari: Gereformeerde Kerk, Heereweg 105
vrijdag 25 januari: Grote Kerk, Heereweg 250
zaterdag 26 januari: Dorpshuis De Meerkoet, Krabbescheerstraat, Lisserbroek.