Kerkdiensten via Bollenstreek Omroep-Tv en Kerkomroep

In de maand juni worden er kerkdiensten gehouden op zaterdag 11.00 uur in de Grote Kerk, met maximaal 30 (uitgenodigde) deelnemers. Deze diensten worden door BO-Tv - de omroep voor de Bollenstreek audiovisueel opgenomen en op zondag vanaf 12.00 uur op Tv uitgezonden.

De kerkdiensten zijn na de Tv-uitzending op zondag te allen tijde terug te zien op YouTube
De kerkdiensten zijn op zaterdag live te beluisteren via Kerkomroep.nl en via de Kerkradio (in verzorgingshuizen)
De kerkdiensten zijn daarna op elk moment te 
beluisteren via Kerkomroep.nl.


Voor een overzicht van de verschillende Tv-kanalen klik hier.

In juni zijn de volgende kerkdiensten te zien:

Zondag 21 juni, ds. E.R.V. Schuddebeurs, om 12.00 uur via Bollenstreek Omroep-Tv en via de Kerkomroep

Zondag 28 juni, ds. A. Moolenaar, om 12.00 uur via Bollenstreek Omroep-Tv en via de Kerkomroep.

=======


Het is elke week weer spannend of de kerkdiensten voldoende online tot u kunnen komen. Iedereen doet zijn best, maar de techniek volgt ons soms niet of wij volgen de techniek onvoldoende. Kortom: als u de dienst niet heeft kunnen volgen via de Tv, YouTube, kerkomroep of het kastje van de kerk, bel of mail dan naar: 
Wim Buitenhuis (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 0252-411612) of Jaap Hassefras (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 06-45768317)