Startzondag 13 september

Als Protestantse Gemeente Lisse in wording houden we zondag 13 september onze startzondag in de Pauluskerk. In de eredienst laten we ons inspireren door Noach en zijn regenboog en door de duif die de vrijheid tegemoet vliegt. Daarna is er van alles te doen voor jong en ouder. Voor jong: pub-quiz en speurtocht en voor ouder: collage, Emmaüs-wandeling, luisteroefening en een spontane ontmoeting in de zithoek. Het zijn allemaal kansen om ontspannen aan de praat te komen over het jaarthema 'Een goed leven'. In Matteus 6 is het goed lezen over goed leven. Als het bijna zo ver is, leest u er méér over in de Nieuwsbrief. Er wordt in deze bijzondere tijden gezorgd voor allerlei hygiënische maatregelen. Meld u vanwege het beperkt beschikbare aantal zitplaatsen bijtijds aan.