Kerkdiensten weer volledig digitaal!

De overheid heeft de lockdown-regels flink verscherpt. Bijna alle winkels en gelegenheden waar mensen elkaar kunnen ontmoeten zijn gesloten. Kerkdiensten mogen conform de grondwet nog wel met maximaal 30 personen gehouden worden, maar….. gelet op de huidige Covid-omstandigheden in Lisse, en op dringend advies van minister Grapperhaus, hebben de voorzitters van de drie (wijk)kerkenraden besloten daarmee te stoppen en tot nader order weer over te gaan op 'digitale kerkdiensten’ zonder publiek.

Zeer spijtig, jammer en uiteraard niet leuk, maar gelukkig kunnen onze kerkdiensten nog wel - live of later - bijgewoond worden via kerkomroep.nl. Daar zijn inmiddels goede ervaringen mee opgedaan. Dit digitaal kunnen bijwonen geldt uiteraard ook voor komende kerstnachtdienst in de Grote Kerk, waarin ds. Moolenaar hoopt voor te gaan en de kerstochtenddienst waarin ds Kraaijeveld hoopt voor te gaan. Deze kerstdiensten worden ongetwijfeld mooie en bijzondere diensten, juist ook vanwege de huidige moeilijke omstandigheden. 

Iedereen wordt bij deze uitgenodigd om komende kerkdiensten digitaal bij te wonen via kerkomroep.nl.

Van harte aanbevolen!

K​​​​​​erstnachtdienst     : 24-12-2020, aanvang 22.00 uur
Kerstochtenddienst : 25-12-2020, aanvang 10.00 uur!