• Nieuws Hervormde Gemeente

Bij de diensten in de Pauluskerk

 

Op zondag 5 januari is de gezamenlijke startdienst. Ds. A. Moolenaar en ds. E.R.V. Schuddebeurs zullen hierin voorgaan.

Dit is de eerste 'samen kerken-dienst', drie onder één dak, in de Pauluskerk, aanvang 10.00 u. Het interkerkelijk Gelegenheidskoor zal, zoals wij hen kennen, de dienst opluisteren met krachtig gezang. Zo wordt het echt een goede start vanuit de drie gemeentes. Op deze zondag wordt meestal gelezen over de 'wijzen uit het Oosten' (Jesaja 60: 1 t/m 6 en Mattheus 2: 1 t/m 12). Kwamen zij toevallig niet met zijn drieën aan, om het Kind eer te bewijzen? Daarom: met de blik op de Vredevorst gericht gaat de reis – vanuit verschillende richtingen, toch vanzelf naar dezelfde richting. Zo beginnen wij moedig en hoopvol aan onze gezamenlijke reis.
 
Op zondag 12 januari hoopt om 9.30 uur en om 11.00 uur ds. J.P. Kraaijeveld voor te gaan.

Op zondag 19 januari hoopt om 9.30 uur ds. M. J. Wattel uit Hoofddorp voor te gaan en om 11.00 uur ds. A.C. Verweij uit `s Gravenzande.
 
Op zondag 25 januari hoopt om 9.30 uur ds. A. Moolenaar voor te gaan. We vieren het heilig avondmaal.
Om 11.00 uur hoopt ds. A. Mak uit Haarlem voor te gaan en in de avonddienst om 19.00 uur ds. A.P. Berendsen uit Nieuw-Vennep.
 
We wensen elkaar goede en gezegende diensten toe.