• Nieuws Hervormde Gemeente

Boekenmarkt voor Oeganda werkvakantie

Zaterdag 18 mei zal actiegroep Oeganda een Voorjaars Boekenmarkt houden in de Pauluskerk te Lisse. De gehele opbrengst is voor het Oegandaproject bestemd. Zet u deze datum alvast in uw agenda?
Heeft u boeken, kinder/jeugd boeken, tijdschriften, stripboeken, dvd's, cd's, lp's en games die u weg wilt doen, dan ontvangen wij deze graag van u.
In de kratten kunt u het op zondagmorgen in de hal van de Pauluskerk, de Grote kerk en de Gereformeerde kerk kwijt. Daarnaast is afgifte van materiaal mogelijk in de Pauluskerk op doordeweekse dagen wanneer de deur open is (dat is over het algemeen op maandag, dinsdag en vrijdag)
Mocht dit niet lukken, dan kunt u een ophaalbericht sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We hebben al veel kratten mogen legen, onze dank hiervoor. We willen de benedenzaal vol krijgen, dus we verzamelen komende maanden zeker nog door.
 
Bedankt namens het Oeganda team,
Remco, Jeanine en Klaske