Gemeenteberaad kerkgebouwen PKN Lisse

Op maandag 19 en dinsdag 20 februari 2018 heeft de stuurgroep ‘Protestante Gemeente Lisse in wording’ een gemeenteberaad georganiseerd om de gemeenteleden van onze drie kerken te informeren over de stand van zaken van het onderzoek naar het meest geschikte kerkgebouw voor de nieuwe Protestante Gemeente. Dit onderzoek is gedaan door de werkgroep Gebouwen, die tijdens het eerste deel van de avond een presentatie gaf van haar bevindingen  tot nu toe. Deze presentatie is op de website van PKN Lisse terug te vinden (www.pknlisse.nl/samenwerking)

De opdracht aan de werkgroep is te onderzoeken welke van de drie kerken het meest geschikt is, of te maken is, om te fungeren als enig gebouw voor onze kerk in Lisse waar de zondagse diensten gehouden kunnen worden en waar de kerkgerelateerde activiteiten zowel op zondag als door de week plaats kunnen vinden.

Lees meer