Artikelen samenwerking PKN Lisse

Hier vind u alle artikelen over de samenwerking van PKN Lisse

 

 

Gemeenteberaad over kerkgebouwen

Gemeenteberaad over kerkgebouwen

Op maandag 19 en dinsdag 20 februari 2018 heeft de stuurgroep ‘Protestante Gemeente Lisse in wording’ een gemeenteberaad georganiseerd om de gemeenteleden van onze drie kerken te informeren over de stand van zaken van het onderzoek naar het meest geschikte kerkgebouw voor de nieuwe Protestante Gemeente Lisse (PGL).

Lees verder


 

PGL beleidsplan

De drie betrokken (wijk)kerkenraden hebben inmiddels een voorlopig beleidsplan vastgesteld voor de - per 1 januari 2020 - nieuw te vormen Protestantse Gemeente Lisse.  Zodra de fusie van de Gereformeerde Kerk en de Hervormde Gemeente (met wijken Oost en West) een feit is wordt dit voorlopige beleidsplan in de eerste PGL-kerkenraadsvergadering als definitief vastgesteld.

Klik hier voor het nieuwe PGL-beleidsplan