In gesprek over de kerkdienst

Regelmatig valt er iets te lezen in de Drieklank over hoe we onze kerkdiensten willen vormgeven in de Protestantse Gemeente Lisse. De start met twee kerkdiensten op zondagochtend was maar van korte duur i.v.m. het Coronavirus. Sindsdien is er één digitale kerkdienst en langzaamaan starten ook de 'live' diensten weer op. Daarbij mogen eerst 30 en per 1 juli 100 mensen aanwezig zijn, in één dienst op zondagochtend. Het blijft zoeken met elkaar en het is ook moeilijk te voorspellen hoe de nabije toekomst er uit zal zien. Maandag 15 juni kwam de Voorlopige Kerkenraad en de werkgroep Vieren bij elkaar om in gesprek te gaan over inhoud en betekenis van kerkdiensten. Waarom gaan we naar de kerk, wat is belangrijk voor ons, wat zoeken we en wat vinden we?
Deze gesprekken wilden we in april jl. al gemeentebreed voeren maar dat kon helaas niet doorgaan.
In september willen we dat nu alsnog doen. We houden u op de hoogte hoe en wanneer.

Namens de Voorlopige Kerkenraad,
 
Bram Schriever (tijdelijk extern voorzitter)
Ds. Annelies Moolenaar