PGL-kerkdiensten zijn digitaal bij te wonen!

De overheid heeft de lockdown-regels flink verscherpt. Bijna alle winkels en gelegenheden waar mensen elkaar kunnen ontmoeten zijn gesloten en er is zelf een avondklok ingesteld. Kerkdiensten mogen weliswaar - conform de grondwet - nog wel met maximaal 30 personen gehouden worden, maar….. gelet op de huidige Covid-omstandigheden in Lisse, hebben de voorzitters van de drie (wijk)kerkenraden besloten daarmee te stoppen en tot nader order weer over te gaan op het organiseren van 'digitale kerkdiensten’ zonder publiek.

Zeer spijtig en uiteraard niet leuk, maar gelukkig kunnen onze kerkdiensten - live of later - vanaf elke plaats ter wereld bijgewoond worden via kerkomroep.nl. Er is vorig jaar namelijk flink geinvesteerd in professionele opname-apparatuur en inmiddels zijn hiermee goede ervaringen opgedaan. 

Iedereen wordt bij deze dan ook van harte uitgenodigd onze digitale kerkdiensten bij te wonen!